top of page

Haddini Aş Kulübü'nde Seni Neler Bekliyor ?

Kendini daha başarılı, daha verimli ve faydalı hissedeceğin bir kariyere ulaşabilmen için 5 aşamalık bir yol haritasına ulaşacaksın. Belki ne yapacağını veya nasıl bir işte başarılı olacağını bilmiyorsun; belki de her şey kafanda net ama nasıl, nereden başlayacağını bilmiyorsun. Veya bir türlü o istediğin adımı atamadın. Ya da bir kaç adım attın ancak bir yerlerde takılı kaldın.

 

Hangi aşamada olursan ol; Haddini Aş Kulübü’nün seni ileriye götüreceğine söz veriyoruz.

icon-02-02.png

Kendini, yaşamdaki yerini, güçlü yönlerini, doğal yeteneklerini ve seni başarıya götürecek işi keşfetmene yardım ediyoruz.

haddinias_icon-03.png

Bugünün insanının çözülmeyi bekleyen problemlerini, girişimciliği, 21. yüzyıl

 yetkinlikleri ve yatırım dünyasını konuşuyoruz.

haddinias_icon-04.png

Hayal ettiğin iş yaşamına ulaşmak için nelere ihtiyacın olduğunu bulman ve sıkı bir hazırlık yapman için ipuçu paylaşıyoruz.  

haddinias_icon-05.png

Harekete geçmek için hangi adımları takip edebileceğini, nereden, nasıl başlayabileceğini paylaşarak adım atman için ilham veriyoruz.

haddinias_icon-06.png

Hedefine kararlılıkla yürümen, zorlukların üstesinden gelmen, üretkenliğini koruman için güçlü içeriklerle seni yolda tutuyoruz.

Haddini Aş 
Kulübü'nün 
Farkı Ne?

Bir fincan kahve

Burada paylaştığımız her şey EŞSİZ. Çünkü sadece zihnimizi ve kalbimizi ortaya koyarak üretiyoruz. Çünkü her yerde bulacağın bir şeyler söylemekten kapı bucak kaçıyoruz. Ve internetteki kopya içeriklerden biz de çok sıkılıyoruz.

1.png

Burada her şey ELİNİN ALTINDA. Çünkü gerçek, işe yarar ve güvenilir bilgiye ulaşabilmek için sonsuz içerikler dünyasında kaybolduğunu biliyoruz. İhtiyacın olan bilgiye tek yerden ulaşman bizim için önemli.

2.png

Burada senin gibi hayalleri olan, hayatına yön vermek isteyen, bambaşka iş alanları ve fikirleriyle harika bir mozaik oluşturan GERÇEK İNSANLAR ve GERÇEK HİKAYELER var. Ve birbirimizden çok şey öğreniyoruz.

icon.png

Burada herkes HADDİNİ AŞIYOR. Bazılarımız beyaz yakalı yaşamına veda edip kendi işini kurdu. Bazılarımız yıllardır beklediği ve hak ettiği terfiyi aldı. Bazılarımız yurt dışında çalışmaya başladı. Neden sen de kendi başarı hikayeni yazmayasın ?

3.png

Ve burada hiç birimiz Pazartesi sendromu YAŞAMIYORUZ. Çünkü şu an her ne yapıyorsak yapalım, yeni kariyerimiz için dönüşmeye başladığımızdan beri bambaşka amaçlarımız var. Ve kişisel amacımıza sımsıkı sarıldığımızda günlerin pek de bir önemi kalmıyor.

Haddini Aş Kulübü Üyelerine Özel Neler Var?

_edited.jpg

CANLI ETKİNLİK & EĞİTİM ve SEMİNERLER

İki haftada bir Zoom üzerinden yapılan canlı etkinliklerde Bora ve Pınar Özkent, zaman zaman konuk konuşmacıların da katılımıyla profesyonel dönüşüm yolculuğun için metodlar, yöntemler, bakış açıları sunuyor ve sorularını yanıtlıyorlar.

Bugüne dek eğitimlerde konuştuğumuz bazı konular:

  • İş Modeli Tasarımı

  • Erteleme Hastalığının Tedavisi

  • Dijital Kimlik Oluşturma

  • Metaverse

  • Kazandıran Alışkanlıklar

  • Hedef Belirleme

      ve daha fazlası..

Ekran Resmi 2021-10-17 19.31_edited.jpg

WHATSAPP GRUP

Tüm Platin ve Elmas üyeler burada. Her gün birbirimizden yeni bir şey öğreniyoruz. İş hayatında sıkıştığımız noktalarda birbirimize yardım ediyoruz. Sosyal medya ve diğer platformlarda birbirimizi destekliyoruz. Bu grup networking'den fazlası.. Çünkü burada birlikte daha iyi bir iş yaşamı için kafa yoran vizyoner insanlar var!

Love Message
karışarak Bulanık insanlar

Kulüp'teki Dostlarımız Neler Diyorlar?

image0.jpeg

Özlem Gülay
Yapı Kredi Bankası

Haddini As Kulübü, gerek iş hayatı gerekse kişisel ve toplumsal gelişim, finansal özgürlük yolunda hayattaki sınırlarımı öncelikle farketme, ardından da genişletme ve zorlama farkındalığı kazandırdı.

 

DSC_6112nssq.jpg

Mete Yurtsever
Mentör/Konuşmacı

Haddini Aş Kulübü'ne katılmam hayatımda radikal değişikliklere yol açtı. Haddini Aş Kulüp felsefesi ve paylaşımları bu toplululuğun özünü oluştursa da, üyelerin birikimleri ve paylaşıma açıklıkları ortaya büyük bir değer çıkartıyor.

 

file.jpg

Onurhan Kadıoğlu
Toros Terminal

Özkent'lerin liderliklerinde düşünce, hayal ve tecrübelerin paylaşıldığı, her anından keyif aldığım, bolca öğrendiğim ve diğer üyelere bir şeyler katabildiğim bir ortam var. “Dünyayı mı değiştireceksin” ümitsizliğinden “neden olmasın” heyecanına geçtim sayelerinde.

Özel İçerikler
karışarak Bulanık insanlar

Haddini Aş Kulübü Üyelerine Özel İçerik Örnekleri

Haftaya Bakış Örneği

Haftaya Bakış'ın bugünkü bölümünde Tesla Yapay Zeka gününde olanları aktarıyorum. Teknoloji, inovasyon ve yapay zeka konusuna meraklı herkesin izlemek isteyeceği bir içerik hazırladım sizler için.

Haftanın Bilgeliği Örneği

Bu kez sokaklardan sesleniyorum size. Sevgilim İstanbul'la aşk yaşadık bugün. Herkesin sevgilisiyle baş başa kalması lazım zaman zaman.

Canlı Etkinlik (Seminer) Örneği

Yeni teknolojilere erken aşamalarda yatırım yapmak hem riskli, hem de yüksek getirili stratejilerden birisidir.​ Nasdaq borsasında işlem gören hisseleri nasıl seçtiğimi, yatırım büyüklüğünü nasıl yönettiğimi, giriş ve çıkış stratejilerimi burada anlatıyor, Haddini Aş Kulübü Üyelerinden gelen soruları yanıtlıyorum.

Canlı Etkinlik (Bora'ya Sor Seansı) Örneği

İlk Bora'ya Sor seansı bazı teknik güçlüklerle başladı ama güzel devam etti. İki buçuk saat süren bu sohbette kişisel gelişimden yatırımcılığa, gelecek tahminlerinden, girişimciliğe kadar pek çok alanda sohbet ettik. İyi izlemeler dilerim.

Hayal Ettiğin İş Yaşamına Ulaşmak İçin

Seni E-Bülten Ailemize Bekliyoruz.

Teşekkür ederiz!

bottom of page