top of page
yolculuk-banner-kapak.png

 HADDİNİ AŞ KULÜBÜ'NDE NASIL BİR YOLCULUK VAR ? 

Kendini daha başarılı, daha verimli ve faydalı hissedeceğin bir kariyere ulaşabilmen için 5 aşamalık bir yol haritamız var. Her bir aşama ile ilgili içerikler, E rehberler ve podcastlere ayrı ayrı ulaşabilirsin. Belki ne yapacağını veya nasıl bir işte başarılı olacağını bilmiyorsun. Belki her şey kafanda net ama nasıl, nereden başlayacağını bilmiyorsun. Belki de bir türlü o istediğin adımı atamadın. Ya da bir kaç adım attın ancak bir yerlerde takılı kaldın, ilerleyemiyorsun.

Hayal ettiğin iş yaşamına ulaşmak için hangi aşamada olursan ol; Haddini Aş Kulübü’nün seni ileriye götüreceğine söz veriyoruz.

  KENDİNİ KEŞFET  

HADDİNİAŞ İCON-02.png

Başarıyla ve keyifle sürdürdüğün bir iş hayatı için öncelikle kendini, ne istediğini ve neler yapabileceğini çok net tanımlaman gerekiyor. Eğer nasıl bir iş yapabileceğin, nasıl başarılı olacağın, hangi özelliğini nasıl kullanacağın ve kişisel hedeflerinle ilgili kafan net değilse ve kendinle ilgili yeni şeyler keşfetmek istersen burası tam sana göre!

  DÜNYAYI KEŞFET  

HADDİNİAŞ İCON-03.png

İş yaşamında bir adım önde olmanı sağlayacak en önemli şeylerden biri dünyayı keşfetmek. Her geçen gün teknoloji ile dönüşen, yeni beklentiler, kolaylıklar ve problemler getiren bu dönemi iyi okuyup, yaptığımız işe uyarlamak gerekiyor. Değişen bireysel ihtiyaçları, dünyadaki yenilikleri, Coin piyasasını ve yatırım tavsiyelerini merak edersen buradayız.

  HAZIRLAN  

HADDİNİAŞ İCON-04.png

Kendine yeni bir kariyer inşa ederken ya da girişimciliğe adım atarken veya hayatının yönünü değiştirirken nelere ihtiyacın olduğunu ve neler yapabileceğini konuşuyoruz. Cesaret, finansal özgürlük, networking, kişisel gelişim, zaman yönetimi gibi dönüşümün için ihtiyacın olan ana konulara ilişkin yeni pencereler açıyoruz.

  ADIM AT  

HADDİNİAŞ İCON-05.png

Bazen yapmamız gerekenleri bildiğimiz halde, bir türlü adım atamayız. Ya da hayal ettiğimiz şeye ulaşmak için nereden ve nasıl başlayabileceğimizi bilemeyiz. Bazen adım atarken ihtiyacımız olacak yatırımcı, müşteri, takipçi gibi kaynakları nasıl bulacağımızı netleştiremeyiz. Eğer kafanda benzer soru işaretleri varsa, adım atmak sana çok iyi gelecek.

  MOMENTUMU KORU  

HADDİNİAŞ İCON-06.png

Hayal ettiğimiz iş yaşamına, bir sonraki terfiye veya hedeflerimize ulaşmak için yola çıkmışızdır. Ancak yolda engellerle karşılaşırız. Ya da bir sonraki adımı atmakta zorlanırız. Motivasyonumuzu kaybeder, üretkenliğimizi yitiririz. Zorluklarla karşılaştığında nasıl başa çıkabileceğini, verimliliğini nasıl koruyacağını ve hedeflerine doğru nasıl kararlılıkla yürüyeceğini bu adımda paylaşıyoruz.

Ücretsiz E-Bültene Abone Olun

Yeni İçerikleri Kaçırmayın!

Teşekkür ederiz!

bottom of page