top of page

Haddini Aş Kulübü Üyelerinin Yorumları

Ekran Resmi 2021-08-26 07.46.24.png

CANER ÇİL

Tofaş Ar-Ge, Tasarım Yöneticisi

Haddini Aş Kulübü’nün kurulacağını duyduğumda e-bülten ve podcastlerden bana kattıkları ile “Haddini Aşmak isteyenler arasında olmak bana neler katar kim bilir?” diyerek heyecanla üye oldum kulübe.

 

İçimdeki o heyecan beni yanıltmamıştı, toplantılara katıldıkça bunu daha iyi anladım çünkü bir sonraki toplantıyı iple çeker olduğumu ve hatta hafta sonu planlarımı bile toplantı saatine göre ayarladığımı fark ettim. 

 

Kulüpte çok güzel bir renk cümbüşü ve ahenk var. Renk cümbüşü, kişilerin çalıştığı sektör farklılıkları, tecrübeleri ve bakış açılarından geliyor. Ahenk ise; herkesin kişisel gelişime önem vermesinden, değişimi arzulamasından geliyor. Toplantılarda Bora beyin belirlediği ya da ekipçe merak ettiğimiz konularda paylaşımlar yaparak karşılıklı tartışıyoruz. Bazen bizlere ekip üyelerinin çok kıymetli ve her biri çalıştığı alanın uzmanı olan misafirleri eşlik ediyor. Konular ise çok ilginç; aileden, kişisel gelişime, teknolojiden, sanata; Bitcoin’den, NFT’ye; güneş enerjisinden, uçan arabalara, … Düşünsenize bir sınır yok… Haddini Aşmaya hazır olan, yaşadığı zaman ve mekânın ötesine çıkmaya çalışan yani kendisine önem veren insanlar var bu kulüpte. 

 

 

Sahip olduğumuz düşünce ve zihin yapısı en çok iletişimde olduğumuz kişilerden etkilenip şekilleniyor. Jim Rohn bunu çok güzel özetlemiş; “İnsan, en çok vakit geçirdiği 5 kişinin ortalamasıdır” diyerek. Günümüzün dinamiklerine daha farklı bir pencereden bakabilen bir çevrede yer almak ve ortalamayı yükseltmek en çok ihtiyaç duyduğum şeydi. Haddi Aş Kulübü işte bana bunu sağlıyor. 

Onurhan.jpg

Onurhan Kadıoğlu

Toros Terminal

“Haddin“Haddini Aş” toplumumuzda korkulan bir ifadedir. “Hadsizlik” yapmamanız öğretilmiştir. Bora Özkent grup fikrini ortaya ilk attığında biraz çekindim aslında ama Bora Özkent ismi ben de öyle güçlü iki gözüm kapatıp daldım.

 

Gözümü açtığımda kıyafetinden, fiziğinden, cinsiyetinden, kariyerinden bağımsız sadece fikirleri ile orda bulunan insanları gördüm. Bora Özkent’in liderliğinde düşüncelerin, hayallerin, tecrübelerin paylaşıldığı, kafa dengi insanların içinde bulunduğu, her anından keyif aldığım, öğrendiğim, öğrettiğim bir ortam.

 

“Haddini Aş” ile, “dünyayı mı değiştireceksin” ümitsizliğinden “neden olmasın” heyecanına geçiş sağladım. Rol Modelim Bora Hoca başta olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz saygılarımla…

DSC_6112nssq.jpg

Mete Yurtsever

Mentör/Konuşmacı

Haddini Aş'a 24 Ocak 2021'de katıldım. 24 Ocak kararlarının liberal ekonomiye geçişe (öyle veya böyle) etkisi tartışılmazsa, benim Haddini Aş'çılara katılmam da hayatımda radikal değişikliklere yol açtı.

 

Bora Özkent'in Haddini Aş felsefesi ve paylaşımları bu toplululuğun özünü oluştursa da, üyelerin birikimleri ve paylaşıma açıklıkları ortaya büyük bir değer çıkartıyor.

 

Bambaşka alanlarda tecrübe ve bilgi sahibi insanlar olarak, ortak değerler çerçevesinde kişisel gelişimden, finansal yönetime, derin teknolojiden sürdürülebilirliğe birçok alanda paylaşımlar yapabiliyor, birbirimizden öğrenebiliyor ve hayatımıza yön vermede ilham alıyoruz.

 

Bu seçkin topluluğa üye olmanızı ve haddinizi aşmanızı hararetle öneririm.

0290edba-3833-475c-950e-fb1d017d44b3.jpg

Mehtap Candan

Omnia Nişasta Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Haddini Aş Klubü bulunduğunuz coğrafyadan ya da kimlikten bağımsız, öğrenmenin, keşfetmenin, dünyaya ve geleceğe farklı gözlerle bakmanın tadına varacağınız ve önemlisi  kendi en iyi hikayenizi yazmanızda size eşlik edicek harika bir birliktelik. Hayatın rutin temposunu  zengin içeriği ve muhteşem klüp üyeleri ile  farklı bir noktaya ve farkındalığa taşıyor.

 

Sevgili Bora özkent ve Pınar Özkent  öncülüğünde teknoloji, inovasyon, blockchain,yaratılıcık,tasarım, para, kişisel gelişim gibi pek çok alanda her zaman anlatılanlardan  farklı şeyler duymaya hazır olmalısınız.

 

Çünkü buradaki tüm konular sürü psikolojisinden bağımsız  nedenleri , nasılları , sonuçları ile  veya inanılmaz güzel yaşanmış hikayelerin olduğu bir çerçevede sunulmaktadır.

 

Farklı sektörlerde ve alanlarda  son derece tecrübe ve bilgi sahibi , paylaşımcı, motive edici, ilham veren kulüp üyeleri ise ortama bambaşka bir boyut katmaktadır.

 

Sizlere de Haddini A.Ş. Klübüne  üye olarak; hayatınızın  olağan akışının dışında kendinize yeni pencere açmanızı,   biraz olsun göğe bakmanızı  , haddinizi aşmanızı ve kendi en iyi hikayenizi  yazmanızı dilerim.

image0.jpeg

Özlem Gülay

Yapı Kredi Bankası

Haddini As Kulübü, gerek iş hayatı gerekse kişisel ve toplumsal gelişim, finansal özgürlük yolunda hayattaki sınırlarımı öncelikle farketme, ardından da genişletme ve zorlama farkındalığı kazandırdı.

 

Hayatın yoğun akışında bazen kendimizi unutabiliyor neyi neden yaptığımızı ya da yapmadığımızı ıskalayabiliyoruz.

 

Kurucuların liderliği, kulübün içerdiği kaliteli network ile birleşince şahane bir alan açmış oldum kendime hayatımda.

20210823_113112.jpg

Mustafa BAŞAR

İŞBİR Sentetik   Dokuma Sanayi A.Ş.

Özkent'lerin liderliğinde haddini AŞ kulübünde, uzun vadeli bakış açısı ile yeni teknoloji ürünlerine ve kripto varlıklara yatırım yapmayı, para, insan ve bilgi biriktirmeyi, kişisel gelişimi ve kendini aramayı, dünyanın birçok yerinden katılan kulüp üyesi ile birlikte daha akıllı olmayı öğrenmeye devam  ediyorum.

 

Özkent ailesine ve gelişime katkı sağlayan tüm  takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

IMG-20210820-WA0000.jpg

Serkan Aykan

Bankacı

Kulübe katılmak kendime yaptığım en büyük yatırım oldu. İnovatif fikirleri, değişen dünyayı, yatırım fırsatlarını yakından takip ediyorum. Bora Bey'in her yazısı her konuşması detaylı analizi ve araştırması yapılmış paha biçilmez bilgiler içeriyor.

 

Birçoklarının sonradan ulaştığı yere herkesten önce gelmek istiyorsanız bu kulübe katılmalısınız. 

image0-2.jpeg

Tolga Beldağ

Egem Ambalaj

Kulüpte neler mi var?

 

Merakınızı hemen gidereyim. Son 5 gündür  sabahları 05:45'te kalkıp Haddini Aş Kulubü'nde öğrendiğim nefes egzersizini yapıyorum.

 

O nerden çıktı diye düşünebilirsiniz ama yatırım ve gelecek planlaması ile girdiğim bu kulüp süprizlerle dolu .

 

Değişimin teşvik edildiği, yatırım fikirlerinin verildiği  ve en önemlisi tecrübelerin paylaşıldığı bir kulüp burası . Haddimi aşmak için çabalamaya devam edeceğim.

Ekran Resmi 2021-08-22 18.04.24.png

Erkan SÖKMEN

Kent Gıda

Haddini Aş’çılara katıldığım ilk günden beri sürekli birşeyler öğreniyorum.

 

Bu grupta kişiler tüm kimliklerini bir tarafa bırakıp sevgili Bora Hocanın sağladığı iklimde kollektif öğrenmenin,paylaşmanın zevkine varıyor.

 

Finansal okur yazarlık,gelecek trendleri ve sürdürebilirlik konularımızdan sadece birkaçı.

 

Bu paylaşımlarım en güzel tarafı da herkesin birbirinden ilham alarak hayatlarında aldıkları kararlara destek olması.

Ekran Resmi 2021-08-22 18.08.25.png

Hayim KOHEN

Gimel Creative Promotions

‘’Haddini Aş’’ klubünden önce Bora Özkent’in video ve podcastlerini takip ediyordum ve özellikle bir çok farklı konu, sistem ve insan hakkında bilgi vermesi beni aydınlatıyordu.  

 

Gruba üye olduktan sonra hem ekonomi ve teknoloji hakkında bilgim arttı, hem de kişisel gelişim anlamında ayakları çok daha yere basan adım atmaya başladım.

 

Grup içinde sürekli iletişim halinde olmamız ve her haftaya özel konulu  Zoom toplantıları grubun sinerjisini yükseltiyor. Aynı zamanda grupta iletişimin kuvvetli olmasından dolayı; üyeler birbirlerine  karşı sorumluluk hissedip kendi motivasyonlarını arttırıyor

HB.jpg

Hüseyin Bayraklı

Tekfen Holding

Kaynakları kullanmayı, örneklemeyi, cesur olmayı ve kaybetmenin de bu işin bir parçası olduğunu öğrendim Bora Hoca ve kulüp sayesinde…

 

Uzatmaya gerek yok , ben burada “geleceği” kazanmayı öğrendim diyebiliyorum. Bora Hoca ve ekibine teşekkürler.

IMG_6875.jpg

Hatice Taşkesen

Yıldız Holding

Hayata bakis acisini genisleten, etrafimda neler oluyormus da bihaber kalmisim dedirten, kendi potansiyelini sorgulatan, her daim ogrenme egrisini yukselten, samimi, maddi-manevi geri dönüşü çok yüksek bir kulup haddini as kulubu. Burada olmaktan cok keyif aliyorum.

bottom of page