top of page

Üyelere Özel İçeriklerden Örnekler

Haddini Aş Kulübü'nün ayrıcalıklı üyeleri her hafta aşağıda örnekleri verilen içerikleri ve canlı etkinlikleri deneyimliyorlar. Siz de böyle içeriklerin yardımıyla haddinizi aşmak ve hayallerinizdeki hayata kavuşmak isterseniz hemen kulübe üye olun.

Haftaya Bakış Örneği

Piyasalarda yeni rüzgarlar esiyor, dikkatli olmak lazım: Dolar yükseldi, bono fiyatları kıpırdandı, altın ve gümüş sert düştü. Bunlar neye işaret? Hisse senetlerini ne bekliyor? Bitcoin sert yükseldi, önümüzdeki haftalarda neler olacak? Neden Ethereum pozisyonu açmaya başladım. Hisse senedi portföyümdeki son değişiklikler. Trump fanatiklerinden ne öğrenebiliriz?

Haftanın Bilgeliği Örneği

Bu hafta konumuz risk. Nasıl risk almalısınız? Risk ile belirsizlik arasındaki fark nedir? Belirsizlik hesaplanabilir riske nasıl dönüştürülür? Eğer refah üretiminizi hızlandırmak istiyorsanız bu videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Canlı Etkinlik (Seminer) Örneği

Yeni teknolojilere erken aşamalarda yatırım yapmak hem riskli, hem de olabilecek en yüksek getirili stratejilerden birisidir.​ Ağırlıklı olarak Nasdaq borsasında işlem gören hisseleri nasıl seçtiğimi, yatırım büyüklüğünü nasıl yönettiğimi, giriş ve çıkış stratejilerimi burada anlatıyor, Haddini Aş Kulübü Üyelerinden gelen soruları yanıtlıyorum.

Canlı Etkinlik (Bora'ya Sor Seansı) Örneği

İlk Bora'ya Sor seansı bazı teknik güçlüklerle başladı ama güzel devam etti. İki buçuk saat süren bu sohbette kişisel gelişimden yatırımcılığa, gelecek tahminlerinden, girişimciliğe kadar pek çok alanda sohbet ettik. İyi izlemeler dilerim.

bottom of page